организации одесса

  • 1
  • 2

Opět se může školit a provádět profesní zkoušky

Poslední fáze rozvolňování opatření přijatých v rámci boje proti šíření coronaviru se týká i kurzů a školení. Během června se tak bude ve vzdělávacím centru ECES Institut opět školit a provádět profesní zkoušky.

Jaké kurzy školící centrum, které se specializuje na vzdělávací služby se zaměřením na bezpečnostní problematiku, nabízí? Jedná se o individuální, skupinové i kombinované formy odborných kurzů a vzdělávacích programů, a to jak pro zaměstnance zřizovatele, což je společnost ABAS IPS Management, tak také pro zájemce z řad veřejnosti. Ti se mohou přihlásit do zajímavých výcvikových programů jako je VIP Protection, General Policing, Security Guard nebo Přítomnost drog. V nabídce je ale také Kurz sebeobrany nebo Kurz první pomoci, který zaujme v podstatě kohokoliv, kdo chce být připravený na jakoukoli situace.

První z pořádaných kurzů bude Školení a zkoušky odborné způsobilosti Strážný, které se koná 11. června v učebnách společnosti ABAS IPS Management v Jankovcova 1569/2c na Praze 7.

Vzdělávací centrum ECES Institut dlouhodobě spolupracuje s předními pedagogy vysokoškolských studijních oborů „Technická bezpečnost osob majetku“, „Bezpečnostní inženýrství“ a „Požární ochrana a bezpečnost průmyslu“, jež jsou zajišťovány Katedrou bezpečnostního managementu při Fakultě bezpečnostního inženýrství VŠB – TU Ostrava.

исскуство

сайт с нуля