организации одесса

  • 1
  • 2

Opět se může školit a provádět profesní zkoušky

Poslední fáze rozvolňování opatření přijatých v rámci boje proti šíření coronaviru se týká i kurzů a školení. Během června se tak bude ve vzdělávacím centru ECES Institut opět školit a provádět profesní zkoušky.

Jaké kurzy školící centrum, které se specializuje na vzdělávací služby se zaměřením na bezpečnostní problematiku, nabízí? Jedná se o individuální, skupinové i kombinované formy odborných kurzů a vzdělávacích programů, a to jak pro zaměstnance zřizovatele, což je společnost ABAS IPS Management, tak také pro zájemce z řad veřejnosti. Ti se mohou přihlásit do zajímavých výcvikových programů jako je VIP Protection, General Policing, Security Guard nebo Přítomnost drog. V nabídce je ale také Kurz sebeobrany nebo Kurz první pomoci, který zaujme v podstatě kohokoliv, kdo chce být připravený na jakoukoli situace.

První z pořádaných kurzů bude Školení a zkoušky odborné způsobilosti Strážný, které se koná 11. června v učebnách společnosti ABAS IPS Management v Jankovcova 1569/2c na Praze 7.

Vzdělávací centrum ECES Institut dlouhodobě spolupracuje s předními pedagogy vysokoškolských studijních oborů „Technická bezpečnost osob majetku“, „Bezpečnostní inženýrství“ a „Požární ochrana a bezpečnost průmyslu“, jež jsou zajišťovány Katedrou bezpečnostního managementu při Fakultě bezpečnostního inženýrství VŠB – TU Ostrava.

Školení první pomoci

V rámci programu vzdělávání zaměstnanců a zkvalitňování poskytovaných služeb u našich klientů proběhl ve dnech 25. a 26. září 2017 zdravotnický kurz první pomoci.

Školení se zúčastnili naši zaměstnanci pracující na pozicích ostrahy a recepčních v objektu GSA (European Global Navigation Satelitte Systems Agency). Celá vzdělávací akce se uskutečnila pod vedením profesionálních lektorů ze společnosti CS Solutions Group s.r.o. Cílem tohoto školení byla příprava pracovníků ostrahy a recepce na poskytování první pomoci a mimořádné události s velkým počtem zranění.

Číst dál: Školení první pomoci

исскуство

сайт с нуля